profimusic_rafal_tomczyk_konferansjer

Rafał Tomczyk. Rocznik 1976 (choć mało kto daje temu wiarę). Na co dzień spokojny i skromny człowiek, na estradzie wulkan energii czarujący radiowym głosem. Poprowadził ponad 500 różnorodnych imprez, od integracji niewielkich grup pracowniczych po koncerty estradowe dla wielotysięcznej publiczności. Posiadając praktyczne umiejętności estradowe połączone z kierunkowym wykształceniem muzycznym i pedagogicznym, a także doskonałymi warunkami głosowymi zbudował ogromne doświadczenie. Jedno jest pewne. Rafał Tomczyk to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu. Daje gwarancję na swoje usługi.

Od wielu lat z dużym powodzeniem zapowiada, prowadzi, prezentuje. Jego działalność skupia się na współpracy z renomowanymi agencjami kompleksowo organizującymi różnorodne wydarzenia. Jest otwarty również na zlecenia indywidualnych organizatorów. Pracuje w całej Polsce. Prowadzi imprezy o charakterze kameralnym i masowym, zarówno zamknięte jak i otwarte, dla dorosłych oraz dla dzieci. Pisze autorskie teksty. Oferuje również prowadzenie ciekawych konkursów opartych na własnych pomysłach, dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Operując ciepłym, przekonującym głosem, doskonale sprawdza się jako  lektor. Może być głosem miejsca, reklamy czy audiobooka.

Oto kilka próbek lektorskichGaleria