profimusic_rafal_tomczyk_konferansjer

Witam w sieci. Nazywam się Rafał Tomczyk i od wielu lat z dużym powodzeniem zapowiadam, prowadzę, prezentuję. Na scenie  czuję się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Przez lata działalności nabyłem praktyczne umiejętności estradowe. Poprowadziłem ponad pół tysiąca różnorodnych imprez, od integracji grup pracowniczych po koncerty estradowe dla wielotysięcznej publiczności.

Moją siłą są doskonałe warunki głosowe, a także umiejętności twórcze i muzyczne. Skutecznie dyryguję imprezami, a moją batutą jest mikrofon. Zawsze przygotowuję się do imprez analizując ich program i obserwując wykonawców. Nie jestem zwykłym “kartkoczytaczem”, ale specjalistą w dziedzinie prowadzenia imprez estradowych.

Pracuję w całej Polsce, głównie jako podwykonawca renomowanych agencji. Jestem również otwarty na indywidualne zlecenia. Piszę autorskie teksty i scenariusze. Oferuję prowadzenie ciekawych konkursów opartych na własnych pomysłach dostosowanych do konkretnych potrzeb. Prowadzę imprezy o charakterze kameralnym i masowym, zarówno zamknięte jak i otwarte, dla dorosłych oraz dla dzieci. Wiem o tym, że najlepsza improwizacja jest wyreżyserowana.

Operując ciepłym, przekonującym głosem, polecam się również jako lektor. Mogę być głosem miejsca, reklamy czy audiobooka.

 

Oto kilka próbek lektorskichGaleria